متخصص زنان بجنورد | لابیاپلاستی

لابیاپلاستی برای چه کسانی مناسب است ؟

اطلاعاتی پیرامون لابیاپلاستی

ناحیه تناسلی از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است که در واقع جراحی لابیاپلاستی بدین صورت است که بر روی ناحیه تناسلی خارجی و به منظور کوچک کردن لابیا ها انجام می گردد. ناحیه تناسلی خارجی، از دو قسمت لابیا ماژور و لابیا مینور تشکیل شده است. لابیا ماژور محل رویش مو و لابیا مینور قسمت گوشتی داخلی می باشد.

زیبایی ناحیه تناسلی نسبی است و غالبا لابیاها فرم خاصی ندارند، جالب است بدانید که فرم لابیاها در ناحیه تناسلی هر فرد متفاوت بوده که زیبایی خودش را دارد، ولی بعضی از اوقات لابیاها به طور غیرطبیعی از حد معمول بزرگتر و همراه با چین و چروک، نامتقارن و تیره رنگ می باشد و این گونه مسائل موجب می شود تا از نظر زیبایی و ظاهری، بهداشت و حتی مسائل جنسی برای فرد مشکلاتی را ایجاد نمایید.

همچنین این عوامل می تواند منجر به بروز عفونت واژن از جمله عفونت های متعدد قارچی، روابط جنسی دردناک شود. به طور معمول افرادی که با این گونه مشکلات مواجه هستند با پوشیدن لباس های تنگ اذیت می شوند. تمامی این موارد موجب می شود تا فرد جهت ترمیم و جراحی لابیاپلاستی به جراح متخصص زنان مراجعه نمایید.

متخصص زنان بجنورد | لابیاپلاستی برای چه کسانی مناسب است ؟

کاندید مناسب جراحی لابیاپلاستی

عوامل متعددی سبب می شود تا فرد کاندید این جراحی زیبایی باشد. به طور مثال افرادی که لابیاهای بسیار بزرگ با چین و چروک دارند. به دلیل وجود مشکلات زیبایی، بهداشتی و جنسی که برای فرد ایجاد می نمایید. فرد می تواند تحت این نوع از جراحی زیبایی واژن قرار گیرد.

از دیگر عواملی که موجب می شود. تا فرد کاندید این جراحی قرار گیرد، نامتقارن بودن لابیا ها می باشد. در حقیقت زمانی که یکی از لابیاها رشد بیش از حد داشته باشد. این امر موجب نازیبایی و نامتقارن بودن لابیاها می گردد. به دلیل آنکه ناحیه تناسلی یک ناحیه سکشوال و جنسی است، لذا تاثیر بسزایی در ارتباط جنسی افراد خواهد داشت و هر گونه مشکل در این ناحیه سبب کاهش اعتماد به نفس و و عدم نارضایتی در خواهد شد .

سن مناسب انجام جراحی لابیاپلاستی

اولین سن برای عمل لابیا زمانی است که بیمار از لحاظ جسمی و روانی آمادگی جراحی روی این ناحیه را داشته باشد، لذا اولین و بهترین سن برای انجام جراحی لابیاپلاستی را به پس از سن بلوغ یا پس از هجده سالگی موکول می کنیم. به طور معمول محدودیت سنی برای این جراحی وجود نخواهد داشت و حداکثر سن برای انجام این جراحی در صورت نیاز تا حدود پنجاه و شصت سالگی می باشد.

 

مطالب خواندنی : 

شما همچنین می توانید ...

پست های محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر آرزو سعیدی می باشد