متخصص زنان بجنورد | راه های درمان واژینیت

راه های درمان واژینیت

بهترین دارو برای التهاب واژن چیست؟

برای اینکه متوجه شوید بهترین دارو برای درمان واژینیت شما چیست باید بدانید که درمان به علت واژینیت بستگی دارد. درمان واژینیت ممکن است با قرص یا کرم یا ژل باشد که روی واژن اعمال می شود. پزشک متخصص زنان شما با معاینه شما می تواند نوع بیماری و بهترین راه کار درمان آن را تشخیص دهد. درمان هریک از واژینیت ها به شرح زیر می باشد:

متخصص زنان بجنورد | راه های درمان واژینیت.

  • درمان واژینیت قارچی

عفونتهای قارچی را می توان با قرار دادن دارو در واژن یا با استفاده از قرص درمان کرد. درمان های بدون نسخه بی خطر هستند و اغلب در درمان عفونت های قارچی مؤثر هستند. در این موارد، داروی مورد استفاده ممکن است باعث تاخیر در تشخیص صحیح و درمان مشکل واقعی شود.

حتی اگر قبلاً به عفونت قارچی مبتلا شده باشید ، توصیه میشود که قبل از استفاده از داروی بدون نسخه برای درمان علائم خود با پزشک متخصص زنان خود تماس بگیرید. اگر این اولین باری است که علائم عفونت واژن داشته اید ، باید متخصص زنان خود را ببینید. حتی اگر از داروهای بدون نسخه استفاده کرده اید و علائم شما از بین نمی رود ، با متخصص خود موضوع را در میان بگذارید.

  • درمان واژینیت باکتریال

چندین آنتی بیوتیک مختلف می تواند برای درمان واژینوز باکتریایی استفاده شود. برخی از قرص ها را می توان از طریق دهان استفاده کرد. نوع دیگری از درمان برای واژینیت باکتریال هست که از کرم ها یا ژل های داخل مهبل استفاده می شود.

متخصص زنان بجنورد | درمان واژینیت

  • درمان التهاب واژن تریکومونیازیس

تریکومونیازیس معمولاً با یک دوز یک آنتی بیوتیک از طریق دهان درمان می شود. برای جلوگیری از عود مجدد عفونت باید شریک جنسی شما نیز درمان شود.

در مقاله هایی از سایت خانم دکتر آرزو سعیدی  متخصص زنان بجنورد ، مواردی مثل :

امیدواریم که توانسته باشیم به بسیاری از سوالات شما درباره مشکلات زنان و  التهاب واژن  پاسخ دهیم. در پایان می توانید سوالات خود را از بخش نظرات از ما بپرسید.

 

 

شما همچنین می توانید ...

پست های محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر آرزو سعیدی می باشد