ویزیت آنلاین متخصص زنان و زایمان دکتر ارزو سعیدی

ویزیت آنلاین غیرحضوری خانم دکتر آرزو سعیدی متخصص زنان و زایمان بجنورد

با سلام خدمت مراجعین گرامی و تبریک سال 1399

با توجه به شیوع کرونا و درخواست های متعدد مراجعین گرامی مطب دکتر آرزو سعیدی جراح و متخصص بیماری های زنان ، زایمان و نازایی بجنورد،  مبنی بر انجام ویزیت تصویری غیرحضوری بصورت آنلاین یا ویزیت بصورت مکالمه تلفنی و یا ارائه خدمات مشاوره ای غیرحضوری بصورت متنی در چت دایرکت اینستاگرام یا چت واتساپ با مساعدت دکتر آرزو سعیدی این امکان جهت مراجعین گرامی فراهم گردیده است:

مشاوره آنلاین غیرحضوری تصویری با واتساپ یا مشاوره تلفنی به مدت 10 دقیقه

جهت مشاوره آنلاین غیرحضوری تصویری با واتساپ یا مشاوره مکالمه تلفنی حداکثر به مدت 10 دقیقه مراحل زیر را انجام دهید:

1- پرداخت مبلغ 50 هزار تومان بابت هزینه ویزیت آنلاین غیرحضوری از طریق لینک زیر با درگاه پرداخت

لینک پرداخت حق ویزیت آنلاین

ویزیت آنلاین متخصص زنان درگاه پرداخت اینترنتی زرین‌پال
صفحه ورود به درگاه پرداخت آنلاین پرداخت حق ویزیت آنلاین

در این صفحه نام و نام خانوادگی و شماره موبایل بصورت اجباری می باشد ولی بهتر است آدرس ایمیل خود را نیز وارد نمایید. سپس بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید تا وارد درگاه پرداخت شوید.

 

2- پس از پرداخت، رسید واریز خود را به شماره 09380860175 در واتساپ اطلاع دهید تا جهت تعیین وقت ویزیت آنلاین با شما هماهنگ شود.

 

نکات مهم ویزیت آنلاین غیرحضوری یا مکالمه تلفنی:

1- حتما لازم می باشد واتساپ داشته باشید تا بتوانید رسید واریز خود را از طریق واتساپ به شماره 09380860175 اعلام شده ارسال نمایید و زمان ویزیت آنلاین را هماهنگ بفرمایید.

2- حداکثر مدت ویزیت آنلاین 10 دقیقه می باشد. مراجعین گرامی در جهت حفظ حقوق سایر افراد این مدت زمان را رعایت نمایند.

3- به هیچ عنوان غیر از ارسال رسید پرداخت مبلغ، به شماره واتساپ 09380860175 پیامی ارسال ننمایید.

۴- مراجعین گرامی از تمامی مدارک پزشکی خود تصویر تهیه نموده و در صورت درخواست دکتر آرزو سعیدی از طریق همان واتساپ برای ایشان ارسال نمائید.

۵- رعایت شئونات اسلامی در هنگام ویزیت آنلاین غیرحضوری الزامی می باشد.

۶- به دلیل تشکیل یا تکمیل پرونده پزشکی در صورتیکه قبلا در مطب پرونده تشکیل نداده اید اطلاعات خود شامل کد ملی، نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد، بیماری های قبلی خود را از طریق همان واتساپ در ابتدای ویزیت آنلاین ارسال نمائید.

۷- در صورتیکه واتساپ ندارید و فقط میخواهید مشاوره تلفنی شوید از طریق واتساپ به شماره اعلام شده اطلاع دهید تا جهت مکالمه تلفنی با شما هماهنگ شود.

۸- با توجه به اینکه ویزیت آنلاین غیرحضوری همانند ویزیت حضوری کیفیت لازم را برخوردار نمی باشد و صرفا جهت موارد ضروری مورد استفاده می باشد در صورتیکه واقعا نیاز به ویزیت آنلاین غیرحضوری دارید اقدام نمایید. در صورت پرداخت هزینه ویزیت غیرحضوری آنلاین مبلغ قابل برگشت نمی باشد.

 


مشاوره متنی غیرحضوری در چت دایرکت اینستاگرام یا چت واتساپ حداکثر برای یک سوال

مراجعین گرامی که فقط میخواهند بصورت متنی سوال غیرحضوری خود را مطرح نموده و جواب دریافت نمایند جهت مشاوره متنی غیرحضوری در چت دایرکت اینستاگرام یا چت واتساپ با شماره 09380860175 حداکثر برای یک سوال مراحل زیر را انجام دهید:

1- پرداخت مبلغ 25 هزار تومان از طریق لینک زیر بابت هزینه مشاوره متنی

لینک پرداخت حق مشاوره متنی

مشاوره متنی متخصص زنان درگاه پرداخت اینترنتی زرین‌پال
صفحه ورود به درگاه پرداخت آنلاین پرداخت حق مشاوره متنی

 

2- پس از پرداخت، رسید واریز خود را در چت دایرکت اینستاگرام اطلاع دهید و سوال خود را مطرح نمایید تا خانم دکتر آرزو سعیدی در فرصت مقتضی به سوال شما جواب بدهند

و یا پس از پرداخت رسید واریز خود را در چت واتساپ به شماره 09380860175 ارائه داده و سوال خود را مطرح نمایید، تا خانم دکتر آرزو سعیدی در فرصت مقتضی به سوال شما جواب بدهند

 

 

نکات مهم چت دایرکت اینستاگرام یا چت در واتساپ:

1- حتما لازم میباشد جهت ارسال فیش واریز و مطرح نمودن سوال در دایرکت اینستاگرام، بر روی گوشی خود اینستاگرام داشته و عضو صفحه خانم دکتر آرزو سعیدی به آدرس زیر شده باشید:

آدرس صفحه اینستاگرام خانم دکتر آرزو سعیدی

2- حتما لازم می باشد جهت مشاوره متنی غیرحضوری در واتساپ ، بر روی گوشی خود واتساپ داشته و به شماره 09380860175 در واتساپ رسید پرداخت و سوال خود را ارسال نمایید.

3- به هیچ عنوان غیر از ارسال رسید پرداخت و سوال خود، در سایر مواقع به شماره واتساپ 09380860175 پیامی نداده و پس از ارسال سوال خود منتظر پاسخ خانم دکتر آرزو سعیدی باشید.

4- حداکثر یک سوال در چت دایرکت اینستاگرام یا واتساپ پاسخ داده میشود و در صورتی که نیاز به مطرح نمودن چند سوال دارید به تعداد سوال های خود فیش پرداخت حق مشاوره متنی را تهیه فرمایید

5- با توجه به اینکه مشاوره آنلاین غیرحضوری همانند ویزیت حضوری کیفیت لازم را برخوردار نمی باشد و صرفا جهت موارد ضروری مورد استفاده می باشد در صورتیکه واقعا نیاز به مشاوره آنلاین غیرحضوری دارید اقدام نمایید. در صورت پرداخت هزینه مشاوره غیرحضوری آنلاین مبلغ قابل برگشت نمی باشد.

 


 

جهت پشتیبانی بابت سوالات و مشکلات احتمالی ویزیت غیرحضوری آنلاین با شماره 0938086017505832246762  تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر آرزو سعیدی می باشد