متخصص زنان بجنورد | لابیاپلاستی بر حس جنسی و ناحیه کلیتوریس چه تاثیری دارد ؟

لابیاپلاستی بر حس جنسی و ناحیه کلیتوریس چه تاثیری دارد ؟

چرا بعضی از افراد لابیا های بزرگی دارند؟

لابیاپلاستی | ناحیه تناسلی، ناحیه است که در اثر هورمون ها به ویژه در دوران بلوغ بزرگ تر می شود و در حقیقت رشد لابیا ها پس از دوران بلوغ کامل می گردد. به همین خاطر است که برخی از زنان اصرار دارند که لابیا های آن ها در دوران بلوغ بزرگ تر شده است. یکی از عواملی که می تواند موجب بزرگ شدن لابیاها شود، ژنتیک است. در دوران بلوغ لابیاها شکل اصلی خود را نشان می دهند. به طور مثال بزرگ بودن بیش از حد و عدم تقارن در سن بلوغ مشخص می شود.

در نهایت بگوییم که ناحیه تناسلی همانند سایر نواحی بدن در افراد مختلف متفاوت است و برخی از افراد به دلیل بزرگی بیش از حد نیاز به این نوع جراحی زیبایی دارند.

تاثیر لابیاپلاستی بر حس جنسی و ناحیه کلیتوریس

یکی از دغدغه افرادی که کاندید جراحی لابیا پلاستی هستند این است که تاثیر لابیا پلاستی بر میل جنسی چیست؟ و آیا سبب کاهش میل جنسی میل جنسی و آسیب به کلیتوریس می شود؟
گفتنی است، ناحیه کلیتوریس بیشترین اعصاب حسی را دارد که انجام این جراحی با لابیاپلاستی امکان پذیر خواهد بود. گاهی اوقات ممکن است پوست ناحیه کلیتوریس ضخامت زیادی داشته باشد و این امر موجب بروز مشکلاتی در زمان تماس جنسی همانند عدم ارگاسم و کاهش لذت جنسی برای فرد ایجاد نمایید که با وجود چنین شرایطی انجام جراحی زیبایی بر روی ناحیه کلیتوریس و ترمیم پوست این ناحیه تاثیر بسزایی خواهد داشت.

عمل لابیا پلاستی به هیچ عنوان آسیبی بر بافت ناحیه تناسلی وارد نمی کند و در صورتی که جراحی توسط جراح متخصص زنان به درستی انجام شود نه تنها آسیبی وارد نمی نمایید بلکه سبب رفع مشکلات ناحیه کلیتوریس و افزایش حس جنسی خواهد داشت.

متخصص زنان بجنورد | لابیاپلاستی

عوامل موثر در تغییر شکل لابیا ها چیست؟

لازم است بدانید که داشتن رابطه جنسی و اصطحکاک موجب بزرگ شدن لابیاها نخواهد شد. ولی بدانید هر عاملی که موجب تغییر هورمون ها شود، همانند بارداری و زایمان می تواند موجب تغییر شکل لابیاها شود.

در نهایت باید گفت عوامل هورمونی مثل: سن بلوغ، بارداری و زایمان سزارین یا طبیعی می تواند باعث رشد زیاد لابیاها شود ولی عامل دیگری وجود ندارد که بتواند موجب رشد و تغییر شکل لابیاها شود. پس از انجام لابیاپلاستی، تغییر شکل در لابیاها به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت. همان طور که ذکر شد مگر اینکه میزان هورمون ها در بدن بالا رود و فرد باردار شود، در این صورت امکان تغییر شکل در لابیاها وجود دارد .

 

آرزو سعیدی متخصص زنان بجنورد 

شما همچنین می توانید ...

پست های محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر آرزو سعیدی می باشد